Úvod > Aktuálně > Fotbalový turnaj v Uherském Hradišti

Fotbalový turnaj v Uherském Hradišti

Datum konání:
1.5.2019

Dne 1.5.2019 se 8 dětí z našich dětských domovů zúčastnilo za doprovodu strejdy Jirky fotbalového zápasu. Po roce jsme se vydali na dlouhou cestu do Uherského Hradiště, kde Dětský domov Uherský Ostroh pořádal 19. ročník fotbalového turnaje. Minule jsme skončili na druhém místě a s vysokými cíli jsme odjížděli i tentokrát. Vyjeli jsme již v pět hodin ráno, aby nás nezastavila nějaká neobvyklá situace na cestě. A udělali jsme dobře, turnaj nás zastihl ve skvělé formě a my ho celý s přehledem vyhráli. Některé zápasy byly tak jednoznačné, že soupeři hrozila i dvojciferná porážka. O převaze našeho družstva svědčil fakt, že i ve finále jsme vyhráli 6:1. Děti také posbíraly plno individuálních cen a odvezly si krásný pohár a medaile. Vzorně reprezentovaly náš domov, jak po sportovní stránce, tak i svým chováním. Zúročily se tak hodiny dřiny, kdy skoro každý den odpoledne chodíme s dětmi na hřiště a pilně trénujeme.