image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > 2. ročník Budkov OPEN

2. ročník Budkov OPENDatum konání:
11.5.2019

Dne 11. 5. 2019 jsme na našem odloučeném pracovišti v Budkově uspořádali již druhý ročník fotbalového turnaje s názvem BUDKOV OPEN. I tentokrát přijali naše pozvání naši milí hosté z dětských domovů Senožaty, Náměšť n. Oslavou a Znojmo. Náš domov reprezentovaly dvě družstva, z Budkova a Jemnice. Organizace byla náročná, zapojili se do ní nejen dospělí, ale i děti. O pohár si to rozdaly týmy systémem „ každý s každým“. Svými fyzickými parametry družstva převyšoval tým Senožat, který nenašel přemožitele ani v jediném utkání. K naší veliké radosti, skvělého úspěchu dosáhlo naše družstvo z Budkova, které skončilo na druhém místě. Dalším medailovým umístěním se může pyšnit fotbalové družstvo z Náměště. Další příčku obsadilo naše družstvo z Jemnice, poslední místo patřilo Znojmu. Po celou dobu turnaje vládla pozitivní a přátelská atmosféra.