image
Drobečková navigace

Úvod > Dětské okénko

Dětské okénko


 
Novější 1

Jaro

Jaro přišlo, už je tady,slunce svítí do zahrady.Každá kytka maličká,radost má ze sluníčka.Podívejte, milé děti,motýlek k vám právě letí.Posadil se na kytičku,a tam počkal na chviličku.Pak křidélky zamával,a pak letěl zase dál.

Více

Publikováno 12. 4. 2021 23:21

Na druhém stupni

Na druhém stupni

Po prázdninách jsem nastoupila na druhý stupeň Základní školy v Jemnici. Moc se mi na druhém stupni líbí. Učitelé jsou fajn i děti, no prostě všichni. Mám trošku strach z matematiky, ale kamarádka Raduška mi moc pomáhá, tak je to dobré.

Více

Publikováno 12. 4. 2021 23:19

Zima

Zima

Moc se těším na sníh. S tetou chodíme o víkendu do parku na klouzačku. Jezdíme z kopce na lopatě, bobech, sáňkách a vůbec si užijem spoustu legrace. Taky stavíme sněhuláka.

Více

Publikováno 12. 4. 2021 23:17

Cirkus byl parádní

Cirkus byl parádní

V cirkuse se mi moc líbilo, nejvíc se mi líbil klaun. Dělal blbosti, zakopával, padal a prostě dělal srandu. Smálo se mu celé publikum. příště až tu bude cirkus, chtěl bych jít znova.

Více

Publikováno 12. 4. 2021 23:16

Sestřička

Sestřička

Sestřičku malou mám, stýská se mi po ní.Chtěl bych s ní být stále, ale můj život je jiný.

Více

Publikováno 12. 4. 2021 23:15

Tichý sníh

Tichý sníh

Zima je mé oblíbené období. Mám ráda, když padá sníh. Ráda poslouchám to zvláštní ticho, řekla bych až "sváteční ticho". Moc se mi ten klid líbí, okolo břicha mám takové zvláštní lehtání, jak kdyby ke mě měl přilétnout anděl a splnit mi to nejtajnější přání.

Více

Publikováno 12. 4. 2021 23:13

Miluji tě

Miluji tě

Miluji tě moc a myslím na tebe celou noc.Klekl jsem si a řekl jsem ti, miluji tě.Já v sobě hodně lásky mám a určitě ti ji celou dám.Když jsem sám, tak na tebe pořád myslím,když tě nemám, tak se cítím strašně sám.Teď už končím, přichází noc, miluji tě strašně moc.

Více

Publikováno 12. 4. 2021 23:12

Mami

Mami

Mami proč už není s námi tátaa proč jsi si našla nového pána?Už nejsi taková za jakou jsem tě měl,hodně jsi se změnila.Mami proč nenavštěvujeme svou rodinu,já bez ní nemohu žít.Já si nechci zvykat na jinou,chci zpátky tu svou.Mami jsou vánoce, proč nemáme stromečeka nějaký ten dáreček.

Více

Publikováno 12. 4. 2021 23:11

Vánoční kouzlo

Vánoční kouzlo

Jak teta vezme na vycházku do lesa zahradnické nůžky, to už vím, že budeme stříhat větvičky na výrobu adventního věnečku a také na výzdobu celé naší rodinky. A to znamená, že vánoční kouzlo se blíží. Miluji toto období, je takové klidné, sváteční.

Více

Publikováno 12. 4. 2021 23:09

Výlet do Prahy

Výlet do Prahy

V sobotu jsme byli v Praze. Nepršelo, tak to bylo dobré. Napřed jsme jeli do kina IMAX 3D, kde promítali film o zvířatech. U vchodu do kina nám dal pan uvaděč takové speciální brýle, které jsme si museli nasadit.

Více

Publikováno 12. 4. 2021 23:06

Novější 1