image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně

Aktuálně


Noc pod širákem

Prázdniny jsme zahájili sledováním hvězd na noční obloze. Vznikl z toho nápad, že bychom si mohli vyzkoušet spát pod širákem. Děti tuto zkušenost ještě nezažily, a tak se jim to zamlouvalo. Nejprve se vybíralo místo, kam složíme hlavy.

Více

Publikováno 7. 5. 2021 17:32

Výšlap na Modrácký kopec

V sobotu 4. dubna 2020 se celkem 12 dětí za doprovodu tety Lídy a Katky vydalo na pěší túru do městského lesa. Děti se na výšlap velice těšily. Po poledním klidu si sbalily batůžky se svačinkou a s vervou sobě vlastní jsme se vydali na pěší výlet.

Více

Autor: Kühnelová Publikováno 7. 5. 2021 17:30

Děkujeme!!

Ušetřili jsme nějaké peníze a těšili se, že si koupíme po dlouhé době kola na společné výlety. Naše přístroje jsou už staršího data a často se stává, že z cyklistické vyjížďky se stává turistická, protože nám třeba upadne šlapka nebo se stane jiná patálie.

Více

Publikováno 21. 4. 2021 12:01

Budkov našel svoji SuperHvězdu

Nastaly dlouhé večery, na hřišti už se moc prohánět nejde, tak jsme si na dnešní nevlídný den připravili hledání Budkovské SuperHvězdy. Máme nový reproduktor s mikrofonem stvořený pro takové soutěže. Den před tím jsme věnovali poctivé přípravě.

Více

Publikováno 21. 4. 2021 12:00

Poděkování manželům Mandičákovým

Velmi děkujeme panu Ing. Janu Mandičákovi a jeho paní Ing. Kateřině Mandičákové, kteří náš dětský domov podporují již dlouhá léta.

Více

Publikováno 21. 4. 2021 11:59

Poděkování paní Uherkové a akciové společnosti IFE - CR

Obrovské poděkování patří paní Janě Uherkové a jejímu manželovi panu Uherkovi, kteří reagovali na prosbu paní ředitelky a sehnali od akciové společnosti IFE – CR, jejíž jednatelem je pan Robert Kubala a členem představenstva pan Ing. Štěpán Kalita respirátory třídy FFP2 pro děti a personál.

Více

Publikováno 21. 4. 2021 11:59

Dodání ICT techniky z o.p.s Dejme dětem šanci

Velké poděkování patří o.p.s. Dejme dětem šanci, jelikož díky pracovníkům, kteří bleskově reagovali na výzvu paní ředitelky o zoufalém nedostatku počítačů pro děti, se ozvali, a pomoc nabídli. V těchto dnech se na našich pracovištích objevila ICT technika určena k distančnímu vzdělávání dětí.

Více

Publikováno 21. 4. 2021 11:58

Poděkování paní Malotínové

Velké díky patří paní Malotínové, která se v době pandemie přihlásila jako dobrovolnice na dopolední výuku na naše odloučené pracoviště do Budkova. Paní Malotínová svojí energií a nadšením pro svojí práci byla pro nás velkým přínosem.

Více

Publikováno 21. 4. 2021 11:58

Dodání počítačů na odloučené pracoviště do Budkova

Velké poděkování také patří firmě 81 klima, neboť velice rychle a pohotově reagovala na výzvu o pomoc naší paní ředitelky, a díky nim naše děti dostaly i na odloučené pracoviště do Budkova novou ICT techniku v podobě 6 kusů stolních počítačů na distanční vzdělávání.

Více

Publikováno 21. 4. 2021 11:56

Zapůjčení počítačů ze Základní školy v Budkově

V době pandemie našemu odloučenému pracovišti v Budkově vyšla vstříc místní základní škola, která nám zapůjčila počítače pro dálkové vzdělávání. Velké díky za pohotové a vstřícné jednání patří panu řediteli školy Mgr.

Více

Publikováno 21. 4. 2021 11:55